x 

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

sklep motoryzacyjny wrocław

Kup, a później zdecydować czy się opłaciło. Dajemy Ci 100% gwarancji zwrotu pieniędzy!

DamRegulamin sklepu

Regulamin

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Sklep, umieszczony na portalu internetowym, znajdujący się pod adresem www.kolpaki-dywaniki.pl umożliwia zakup towarów znajdujących się stronach tego sklepu za pośrednictwem internetu.
Sklep internetowy www.kolpaki-dywaniki.pl jest prowadzony i jest własnością Firmy „DAM” Dealer Artykułów Motoryzacyjnych  Kazimierz Karpiński zarejestrowanej w Urząd Miejski Wrocław, pod numerem 66480. NIP 8990109526 Regon 930135504 Nr rachunku bankowego Sklepu Internetowego W..Z.WBK S.A.28 Oddz. W-w 93 1090 2503 0000 0001 0462 2485  
Siedzibą Sklepu Internetowego jest siedziba Firmy  „DAM” Dealer Artykułów Motoryzacyjnych  Kazimierz Karpiński  ul. Przyjaźni 20/1,  53-030 Wrocław  na adres której należy kierować korespondencję oraz zapytania dotyczące Sklepu Internetowego.
Dane kontaktowe:
„DAM” Dealer Artykułów Motoryzacyjnych  Kazimierz Karpiński

ul. Przyjaźni 20/1,  53-030 Wrocław
mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. (71) 339 96 96   kom. 698 309 900


Niniejszy regulamin określa zasady i warunki zakupu w Sklepie internetowym 
www.kolpaki-dywaniki.pl.

Zakup w Sklepie Internetowym, potwierdza przyjęcie do wiadomości warunków zakupu.
Wszystkie ceny uwidocznione na stronie internetowej Sklepu www.kolpaki-dywaniki.pl są cenami brutto, podane w złotych polskich, i obowiązują od  chwili potwierdzona mailem zwrotnym o przyjęciu zamówienia, złożonej oferty kupna, przez kupującego.
Czas realizacji wysyłki zakupionego towaru nie może przekroczyć 24 godz. w dni robocze od chwili zaksięgowania wpłaty za zakupiony towar na rachunku bankowym Sklepu Internetowego.
W przypadku braku towaru na stanie magazynowym wysyłka nastąpi do trzech dni roboczych, o braku magazynowym kupujący zostanie poinformowany mailem po złożeniu zamówienia, lub w odpowiedzi na zapytanie telefoniczne lub mailowe.
Przedstawiony na stronie internetowej Sklepu towar w formie zdjęć, może odbiegać kolorystycznie od zakupionego towaru i jest zdjęciem poglądowym.
Odbiorca przesyłki powinien w obecności doręczyciela przesyłki sprawdzić jej stan techniczny a w przypadku wystąpienia uszkodzeń opakowania sprawdzić zawartość. Protokół będzie stanowił podstawę ewentualnej reklamacji.
Odbiorca ponosi koszty doręczenia przesyłki zgodnie z kosztami wykazanymi na stronie internetowej Sklepu.
Sprzedawany towar w Sklepie Internetowym, jest nowy nie użytkowany wcześniej, przed wysyłką jest sprawdzany pod względem widocznych ewentualnych wad i usterek.
Wysyłka zakupionego towaru,  zrealizowana zostanie Firmą kurierską K-exsp. z o.o. ,cena przesyłki  19PLN, przesyłka za pobraniem 24 PLN. Wysyłka Pocztą Polską, według cennika zgodnego z cennikiem Poczty Polskiej.  
Wysyłka zakupionego towary w Sklepie internetowym poza granice Polski, możliwa jedynie po uzgodnieniu warunków i kosztów wysyłki.
Odbiór osobisty w siedzibie Sklepu internetowego, oraz płatność za towar, możliwy do siedmiu dni od chwili potwierdzenia mailem zamówienia. Koszt odbioru zero złotych. Płatność przy odbiorze.
Podstawą poświadczenia sprzedaży jest wystawiony paragon. Na żądanie klienta wystawiana jest faktura VAT.
Do złożenia reklamacji, bezwzględnie wymagany jest paragon, lub faktura.
Klient może zrezygnować z produktu kupionego w Sklepie internetowym, bez podania przyczyny w ciągu 30 dni roboczych od daty odebrania przesyłki.
Zwracany towar razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem oraz z oświadczeniem o rezygnacji z zakupów (zawierającym numer konta, na które mają być przesłane pieniądze) należy odsyłać do siedziby Sklepu internetowego na własny koszt.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Administratorem bazy danych klientów sklepu internetowego  jest „DAM” Dealer Artykułów Motoryzacyjnych  Kazimierz Karpiński .
Rejestrując się w Serwisie, Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie sklepu internetowego, oraz na ich przetwarzanie w celu realizacji zamówień.
Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia Klienta przez sklep internetowy, a tym samym uniemożliwia zarejestrowanie się w Serwisie.
Dane osobowe znajdujące się w bazie danych sklepu internetowego, oraz w bazie danych usługi nie są przekazywane podmiotom innym niż uczestniczące w realizacji zamówienia.
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
Zgodne z ww. Ustawą, Klienci Serwisu mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy:

  • Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.
  • Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
  • Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
  • Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.
  • Ustawa z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym.

Polecamy

Kołpak samochodowy 1...

Kołpak samochodowy 15 cali Venus

Kołpaki samochodowe 15 calowe Venus. ...

Dywaniki samochodowe...

Dywaniki samochodowe gumowe Volkswagen Golf 5

Dywaniki samochodowe gumowe czarne do...

Dywaniki Welurowe

Dywaniki Welurowe

Dywaniki welurowe wykonane z wysokiej...

Oni produkują

producenci kołpaków, dywaników...
Kołpaki, dywaniki, wykładziny, nadkola, chlapacze, nakładki, listwy ozdobne.

Więcej...

Środowisko

Dam - kołpaki i dywaniki
Otoczenie w jakim przebywamy i będziemy przebywać zależy od nas samych.

Więcej...

Wyprzedaż

Wyprzedaż w sklepie kolpaki-dywaniki.pl
Super oferta i duży wybór. Zapraszamy do zakupu klocków hamulcowych w okazyjnych cenach.

Wiecej...

Go to top